Luontotalo Arkin yhteystiedot

Luontotalo Arkki. Kuva Mikael Leppäniemi.

Luontotalo Arkki
Pohjoispuisto 7
28100 PORI

+358 02 621 1176

arkki@pori.fi

Henkilökunta

Museon asiantuntijat työskentelevät arkisin virka-aikaan. Heidät tavoitat parhaiten sähköpostitse etunimi.sukunimi@pori.fi.

Mikäli sähköpostiisi ei vastata, ota puhelimitse yhteyttä henkilökuntaan. Porin kaupungin tietoturvatoimia on tiukennettu. Kaikkien sähköpostiviestien vastaanottaminen ei onnistu.

Martti Koski, museoassistentti puh. 044 701 9447, martti.koski@pori.fi

Teija Lahtinen, asiakaspalveluassistentti puh. 044 701 8512, teija-maria.lahtinen@pori.fi

Heidi Laine, amanuenssi, puh. 044 701 4748, heidi.laine@pori.fi

Jari Vesterberg, museomestari puh. 044 701 9929, jari.vesterberg@pori.fi

Hilkka Viitala, amanuenssi puh. 044 701 1055, hilkka.viitala@pori.fi (poissa)